Przemoc w szkole nie jest nowym zjawiskiem. Jeśli Twoje dziecko sprawia wrażenie nieszczęśliwego, często prosi Cię o pieniądze lub boi się chodzić do szkoły - nie bagatelizuj tego. Być może macie do czynienia z bullyingiem. czytaj »
Już niedługo zacznie się rok szkolny. Jest to więc ostatni dzwonek aby wybrać się do sklepu po niezbędne przybory. Jeśli martwisz się wydatkiem z tym związanym, przeczytaj naszą poradę - podpowiadamy jak zaoszczędzić na zakupie przyborów szkolnych. czytaj »
Już niedługo zacznie się rok szkolny i co za tym idzie konieczność zakupu podręczników. W związku z tym, warto wiedzieć czy aby nie należy nam się jakaś pomoc ze strony państwa. Przeczytaj naszą poradę a dowiesz się więcej. czytaj »
Aby zapewnić sobie i swojej rodzinie komfort psychiczny oraz poczucie bezpieczeństwa, warto pomyśleć o finansowym zabezpieczeniu dziecka. Dobrym rozwiązaniem jest ubezpieczenie posagowe, które pozwala uchronić dziecko przed niedostatkiem, w razie śmierci rodziców. czytaj »
Czy Twój dom posiada odpowiednie zabezpieczenia przed dzieckiem? Jeśli nie, przeczytaj naszą poradę a dowiesz się co stanowi potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia Twojego dziecka czytaj »
"Skąd się biorą dzieci?" - to pytanie wcześniej czy później usłyszymy od swojego dziecka. Naszym rodzicielskim obowiązkiem będzie wówczas wytłumaczenie dziecku na czym polega prokreacja. Podpowiadamy jak to zrobić. czytaj »