Jeżeli masz iPhone z pewnością zainteresuje Ciebie, jakie ułatwienia kryją się w słuchawkach - przeczytaj jak można kontrolować telefon za pomocą słuchawek. czytaj »
W 2012 roku ratownicy górscy zanotowali 20 % więcej wypadków narciarskich podczas ferii, a tylko w lutym 2012 do ITAKI zgłoszonych zostało 29 przypadków zaginięcia osób niepełnoletnich. Co zrobić, aby mimo zagrożeń nasze dziecko podczas zimowego odpoczynku było bezpieczne? czytaj »
Zimą należy zachować szczególną ostrożność na drodze, dostosowując jazdę do panujących warunków. Z naszej porady dowiesz się jak uniknąć problemów na śliskiej nawierzchni. czytaj »
W każdym domu powinna znaleźć się dobrze wyposażona apteczka. Dzięki naszym wskazówkom, dowiesz się jak ją skompletować i w jaki sposób przechowywać, aby zawsze być przygotowanym na udzielenie pierwszej pomocy. czytaj »
W trosce o własne, jak i pasażerów bezpieczeństwo, warto posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z naszej porady dowiesz się o przedmiocie, kosztach i zaletach ubezpieczenia NNW. czytaj »
Euro 2012 zbliża się wielkimi krokami, a w Internecie aż roi się od ogłoszeń osób chcących wynająć na ten czas swoje mieszkanie kibicom. Jeśli i Ty chciałbyś zaoferować swoje lokum krajowym bądź zagranicznym gościom, sprawdź jak zabezpieczyć się przed ewentualnymi stratami. czytaj »
Usługi świadczone przez niektórych operatorów telekomunikacyjnych pozostawiają wiele do życzenia. Jeśli występują problemy w łączności, można złożyć reklamację na usługę. Podpowiadamy, jak to zrobić. czytaj »