Niektóre pary myślą o płci dziecka, jeszcze zanim kobieta jest w ciąży. Wybierają imię, oddają się marzeniom dotyczących wspólnego chodzenia na ryby z synem, bądź tanecznych zabaw z córką. Przy pierwszym dziecku najczęściej płeć nie ma aż tak ogromnego znaczenia, natomiast przy drugim – już tak. Mieć chłopca i dziewczynę – to wyobrażenie idealnej rodziny dla wielu osób. Czy można zatem zaplanować płeć? czytaj »
Farbowanie włosów ma swoje konsekwencje. Włosy szybko rosną i już po kilku tygodniach widoczne są nieprzyjemne odrosty. Jeśli szukasz sposobu na ich ukrycie, przeczytaj naszą poradę. czytaj »
Poszukiwania punktu G są bardzo ekscytujące. Jeśli do tej pory nie odkryliście magicznego punktu G, skorzystajcie z naszych wskazówek i czerpcie radość z niesamowitych doznań w łóżku. czytaj »
Aby wzbudzić w partnerze pożądanie można próbować różnych sposobów, najlepiej wykorzystując naturalne afrodyzjaki występujące zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, jaką działają ludzkie feromony. czytaj »
Wydaje ci się, że o antykoncepcji wiesz prawie wszystko? Te informacje mogą cię zaskoczyć. Oto 5 mitów dotyczących metod antykoncepcji, w które wierzy jeszcze sporo osób. Koniecznie się z nimi zapoznaj! czytaj »
Przy wyborze metody antykoncepcji zwracamy uwagę na wiele czynników, jednak w pierwszej kolejności kierujemy się jej skutecznością. Skuteczność danej metody antykoncepcyjnej określa zaś wskaźnik Pearla, zwany także Indeksem Pearla. Jak się go oblicza? Jaka jest jego wartość dla poszczególnych metod? Dlaczego czasem dla tej samej metody podaje się różną wartość?
czytaj »
Ciąża to niezwykły stan, do którego oboje przyszli rodzice powinni się odpowiednio przygotować. My przedstawiamy wskazówki dla przyszłych tatusiów. czytaj »
Zastanawiałaś/-eś się kiedyś, jakby to było przyjaźnić się z osobą płci przeciwnej? Przeczytaj naszą poradę i dowiedz się, czy możliwa jest przyjaźń damsko-męska. czytaj »
Pojawia się niezależnie od tego czy jesteś szczupła czy przy kości - guzkowane zgrubienia i zagłębienia na udach, pośladkach, czasem ramionach. Pomarańczowa skórka występuje wtedy, gdy odkłada się większa, niż zwykle ilość tłuszczu w tłuszczowej tkance podskórnej. Na strukturę tej tkanki ma wpływ dieta, ilość ruchu, gospodarka hormonalna organizmu. czytaj »