za mną 5 dni diety i 4 kg .. :D zobaczymy co dalej :D ogólnie POLECAM !!! .. działa ;P i łatwo wytrzymać na niej :D co prawda ,jajka zaczynają być obrzydliwe ale to da się znieść przez 7 dni .
Od jutra zaczynam ta diete bialkowa ! ... Zobaczymy czy ona naprwade jest skuteczna w takim terminie 7-dniowym !... :) Kazdego dnia bede pisac jak sie czulam itp ... :)
Rany poprostu zenada...poprostu mniej zrec i wiecej ruchu.Jesli chcecie szybko schudnac potrzebna jest silna wola i ostra dieta (ta opisana wyzej nie jest taka masakrycznie ostra).Poprostu nie ma co sie opindalac tylko przez dwa pierwsze dni prawie tylko na wodzie jechac (rano sniadanko np.2 jajka dopiero potem ok 16-17 jakies owoce np kiwi,jablka lub banan albo ewentualnie jakis chudy ser bialy i pomidorek.Oczywiscie caly czas pijemy duzo wody i lykamy witaminki,magnez i potas).Wytrzymajcie tak z 10-12 dni i gwarantuje ze murowany efekt.Pozostaje oczywiscie problem silnej woli ale nikt tego za was nie zrobi.po 2-3 pierwszych dniach obkurczy wam sie zoladek i nie bedziecie juz tak strasznie odczuwac glodu.Pamietajcie jednak ze ta diete mozna stosowac gora przez dwa tygodnie bo potem nie recze za skutki kompletnego zarzniecia organizmu.Pijcie (jesli ktos lubi) 2-3 kawy dziennie (to bardzo przyspiesza metabolizm).A co do efektu jo-jo to zawsze uwazalem to za bzdure (patrz silna wola).Jak ktos sie tak nameczyl i przeszedl 2 tyg takiej djety tylko po to zeby potem znow sie objadac to poprostu jest idjota i to nie wina diety ale tylko i wylacznie tej osoby a nie jakiegos wymyslonego efektu jo-jo.Oczywiscie na koniec chcialem tylko powoedziec zebyscie nie wiezyli w zadne suplementy dietetyczne i jakies proszki i inne bajery...to naprawde jest kompletna sciema i nabijanie kieszeni w sposob frajerski korporacjom(najwiekszy bizness na rynku w USA to wlasnie firmy produkujace preparaty odchudzajace...jak dotad zaden nie dziala :) ).Milego odchudzania i wytrzymajcie.
oczywiscie schudnac to napewno mozna ale na krociutki czas nastepny tydzien jesli nie zbalansujesz sobie diety a malo kto potrafi to niestety nadrobisz przykre ale prawdziwe tych diet cud juz tyle prubowalam ze masakra niestety potem efekt jojo gwarantowany nawet z mozna dostac tych kilogramow wiecej niz w stadium wyjsciowym...POZDRAWIAM
Czy zamiast serka o 10.00 można zjeść jabłko i o 14 zamiast kurczaka także,a o 18 wypić szklankę wody?Czy efekty będą takie same?Czy wogóle będą jakieś efekty?
a jesli ja chodze do szkoly i nie bardzo mam jak zjesc te jajko o 12 i piers z kuirczaka o 14 bo wracam zawsze cos kolo 16 do domu to co moge zrobic ??
ludzie nie oszukujmy się proszę o szybką odpowiedż ponieważ zaniedbałem się bardzo ważę 130kilo przy wzroście 192cm :/ a do wakacji chciałbym mieć przynajmniej TROCHĘ KLATY czy to pomaga???
Macie takie zapytania jak dzieci w przedszkolu jeżeli chcesz schudnąć to spróbuj diety a nie sie pytasz czy działa obżerając się bez pamięci jeszcze nikt nie schudł i mówienie przecież ja nic nie jem a waże 120 kg-istne bzdury.Mniej żreć i więcej sie ruszać a efekt murowany.
Pozwole sobie dac wam kilka rad bo ta diete juz stosowalam w maju tego roku i schudlam 4,5kg w te 7 dni . a wiec ;nie ma zadnego efektu jo-jo,jajko ma byc ugotowane ,najlepiej na twardo bo bardziej i na dluzej zasyci, i samo a nie z chlebem jak tu ktos pytal , piers z kurczaka ma byc sama ugodowana tylko z sola i mozna dodac jakies wazywo do tego ale nie ziemniaki. w inny dzien mozna zjesc tez filet rybny ugotowany zamiast tego kurczaka ale tez tylko z sola. Nastepnie serek bialy to serek bialy a nie twarog , to taki w kubeczku lub jogurt naturalny tez moze byc,szklanke soku pomidorowego mozna zastapic 4 pomidorami, tak tez mozna ,ja jadlam pomidory bo soku nie cierpie. Nie pytajcie czy mozna zastapic piers z kurczaka jogurtem , musisz dostarczyc organizmowi innych witamin nie tylko bialko po padniesz,ach jeszcze pilam herbate bez cukru i tylko wode, jabko lub banan mozecie zastapic innym owocem ale nie jajkiem lub jogurtem, jak was bedzie szlak trafial na cos slodkiego to jablko przed telewizorem ,dostarczy naturalnych cukrow i zasyci , powodzenia , udawam sie to tylko tydzien;)