Podobne porady

Przygotowujemy kącik nauki dla dziecka

ciekawe_informacje | 2014-08-27 15:14

Pierwszy szkolny dzwonek już niebawem, warto więc zorganizować dziecku funkcjonalne i przytulne miejsce do odrabiania zadań domowych. Przedstawiamy kilka porad, jak sprawić, by nauka w domu była efektywna i przyjemna. czytaj »

Znaleziono: 352
Porada id 5755 Mama wie lepiej: Kiedy można przesadzić malucha z gondoli do spacerówki
mniam | 2017-09-01
Pytanie kiedy można zmienić gondole na spacerówkę pojawia się zazwyczaj już ok 5 mc, kiedy maluszek robi się nieco bardziej ruchliwy i dużo bardziej ciekawy świata. Wielu rodziców wręcz nie może doczekać się usadzenia dziecka w wózku spacerowym. czytaj »
Porada id 5751 Pokój ucznia. Ostatni dzwonek na jego aranżację
SferaPRT | 2017-08-31
Nieubłaganie zbliża się koniec lata, a wraz z nim powrót do szkoły. Niebawem na korytarzach rozbrzmi pierwszy dzwonek nawołujący do lekcji. Dla rodziców jest to ostatni moment, aby odpowiednio zaaranżować pokój swoich pociech. Jak zatem stworzyć najlepsze warunki do nauki dla debiutujących i starszych uczniów? czytaj »
Porada id 5750 Jak urządzić łazienkę dla malucha
Sfera | 2017-08-31
Podczas remontu czy aranżacji łazienki warto pomyśleć o potrzebach najmłodszych domowników. Nauka samodzielności to bowiem niezwykle ważny etap w rozwoju dziecka. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę podczas wyboru rozwiązań sanitarnych, aby maksymalnie zadbać o komfort i bezpieczeństwo malucha. czytaj »
Porada id 5737 Jak serwować dziecku grykę?
ewelina_bancerz | 2017-08-17
Gryka szturmem zdobywa nasze serca i stoły. Warto dowiedzieć się o tych niezwykłych nasionkach czegoś więcej ponad to, że ze względu na niezaprzeczalne walory zdrowotne i smakowe powinni po nie sięgać mali i duzi. czytaj »
Porada id 5726 Mama wie lepiej: Uff jak gorąco – dowiedz się, czego absolutnie nie wolno robić i jak chronić dziecko przed upałem.
mniam | 2017-08-06
Przed nami miesiące pełne słońca i wysokich temperatur – czas wyjazdów, wypadów nad wodę, całych dni spędzanych na placach zabaw i w parkach oraz długich godzin spacerów z maluszkami, które właśnie przeżywają swoje pierwsze czy drugie lato w życiu. czytaj »
(bez nazwy) Biokominki portalowe – stylowa alternatywa dla kominków opalanych drewnem
SferaPRT | 2017-07-28
Nie uznające ograniczeń biokominki wkraczają do salonów w wielkim stylu. W aranżacjach wnętrz pojawiają się już nie tylko pod postacią niewielkich ozdobnych urządzeń, lecz także dużych portali, przypominających tradycyjne paleniska. czytaj »
Porada id 5681 Mama wie lepiej: Piankowe, pompowane, małe, duże? Czyli jakie koła do wózka gwarantują wygodne i bezpieczne spacery mamie i dziecku
mniam | 2017-07-10
Wybór wózka dziecięcego nie jest łatwą sprawą. Producenci prześcigają się w innowacyjnych pomysłach wypuszczając na rynek coraz to nowe modele, które mają sprostać rosnącym oczekiwaniom rodziców czytaj »
Porada id 5620 Mama wie lepiej: mały człowiek w samochodzie - czyli co potrzeba do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem
mniam | 2017-05-27
Odpowiedź wydawałaby się oczywista – do bezpiecznej i wygodnej jazdy z dzieckiem potrzebny jest po prostu dobry fotelik. Tylko co to znaczy „dobry fotelik” i na co zwrócić uwagę, przy zakupie pierwszego fotelika? czytaj »
Porada id 5619 Dzieci jedzą zdrowo: twardy problem u dzieci - czyli jak sobie radzić z zatwardzeniami u najmłodszych
mniam | 2017-05-27
Wypróżnianie małego dziecka – temat rzeka. Wielogodzinne dysputy o częstotliwości, kolorze i konsystencji zrozumie tylko ten, kto sam ma dziecko i wie, że temat wypróżniania jest równie ważny jak temat karmienia, a dodatkowo zdarza się, że bywa boleśnie kłopotliwy. czytaj »
Porada id 5599 Czym kierować się przy wyborze płytek balkonowych i tarasowych?
SferaPRT | 2017-05-15
Wykończenie oraz aranżacja balkonu czy tarasu nie jest łatwym zadaniem. Już na etapie planowania remontu lub budowy stajemy przed niemałym dylematem – wyborem odpowiednich płyt. Te przeznaczone na zewnątrz muszą spełniać kilka określonych wymagań, które zapewnią nam komfort oraz bezpieczeństwo. czytaj »
Znaleziono: 352