Podobne porady

Jestem wegetarianką- co spokojnie mogę jeść, gdy karmię piersią?

lula78 | 2006-08-07 22:25

Możesz jeść warzywa, które nie powodują wzdęć. Na początku (do ok. 2 miesiąca) trzeba wyłączyć napewno kapustę, fasolkę, kalafiora, brokuły... czytaj »

Znaleziono: 469
ile powinno wypijac z butelki ml dziecko 3 miesieczne mleko z matki piersi i co ile godz
lula78 | 2006-10-27
Dziecko do 6 miesiąca życia powinno byc karmione na żądanie, czyli trudno powiedzieć co ile dziecko powinno jeść. Napewno nie... czytaj »
czy można zagęszczać kleikiem ryżowym 3 miesięcznemu dziecku mleko z piersi matki ponieważ jest ciągle głodne
zaba | 2006-10-27
Kleikiem ryżowym można zagęszczać, ale dopiero po 4 miesiącu. Jak dziecko jest ciagle głodne, to przystawiaj często do piersi, to... czytaj »
jak i na czym dusi się mięso dla matki karmiącej piersią 2,5 miesięczne dziecko i jakie jest najlepsze i z czym dobrze smakuje
zaba | 2006-10-14
Dusić mięso możemy np. z dodatkiem oliwy z oliwek. Dodajemy też trochę mąki, soli, pieprzu oraz liść laurowy. Na czym... czytaj »
Moje dziecko często myli się, buduje niepoprawne gramatycznie zdania, myli pojęcia, przestawia głoski w wyrazach. Czy mam je poprawiać?
teresa | 2006-10-13
Nigdy nie poprawiać dzieci. Tak ostrzegają logopedzi, że nawet jeśli bardzo irytuje to rodziców, powini oni starać się powstrzymąć przed... czytaj »
Poród do wody - wady i zalety
lula78 | 2006-10-07
Zaletami porodu do wody są: dla kobiety: - mniejszy ból - gorąca woda rozlużnia mięśnie i tym samym wpływa na zmniejszenie bólu... czytaj »
moje dziecko urodziło sie 26.09, czyli ma niecałe 2 tygodnie. bardzo chcemy z nim wyjść na spacer, ale nie wiemy kiedy można... proszę o odpowiedz po ilu tygodniach od urodzenia mogę zabrać dzidziusia na spacer?
lula78 | 2006-10-06
Po 2 tygodniach możesz już zabrać dziecko na spacer, ale na początek nie na dłużej niż na 10 minut. Z... czytaj »
moje dziecko urodziło sie 26.09... czyli ma niecale 2 tygodnie... bardzo chcemy z nim wyjsc na spacer ale nie wiemy kiedy mozna... proszę o odpowiedz po ilu tygodniach od urodzenia mogę zabrać dzidziusia na spacer?
zaba | 2006-10-06
Myślę, że jeżeli jest ładna pogoda to można zacząć już po 2-3 tygodniach. Wyjść na początek na 10 min. i... czytaj »
karmie piersia 2 miesieczne dziecko teraz zaczelam dokarmiac nan hipoalergiczne bez konsultacij lekarza nie stwierdzono u mojego dziecka alergii czy moge nadal dokarmiac tym mlekiem czy lepiej nan zwyklym
zaba | 2006-09-28
Jeżeli nie stwierdzono alergii u dziecka ani nie ma w rodzinie alergii to lepiej dokarmiać zwykłym NAN. Po pierwsze mleko... czytaj »
Czy jak 2 miesięczne dziecko leży na brzuszku, to czy trzeba mu trzymać główkę?
rbrys | 2006-09-21
Nie ma takiej potrzeby, wręcz nie wiem w jaki sposób można by to było robić. Co więcej - wręcz można dziecko... czytaj »
Czy jak 2 miesięczne dziecko leży na brzuszku, to czy trzeba mu trzymać główkę?
zaba | 2006-09-21
Nie trzeba przytrzymywać dziecku główki, kiedy leży na brzuszku. Byłoby to poza tym trochę trudne, jeżeli np. chciałabyś mu zmienić... czytaj »
Znaleziono: 469